Omron Z-15HQ21-B
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 15A, 14VDC, 3.88mm, Screw Terminal, Plunger Actuator, Panel Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-71.43%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2007-03-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 8 months ago)
LTB Date2014-03-31
LTD Date2014-03-31
相关零件
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever Screw 15A 250VAC 250VDC 0.06N Screw Mount
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH SPDT MOMENTARY 15A 14VDC 4mm PANEL MOUNT
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 2.5N Screw Mount Screw
Snap Acting/Limit Switch, 2A, 48VDC, Quick Connect Terminal, Plunger Actuator, Panel Mount
Snap Acting/Limit Switch, 2A, 48VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
描述
On-Mom SPDT 2N~2.85N 3.6mm 20000000Cycles 500000Cycles 15A(AC),2A(DC) SPDT , 49.2mm*17.45mm
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V