Omron Z-15GWA55-B5V
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 15A, 14VDC, 5.6mm, Screw Terminal, Hinge Lever Actuator, Panel Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet28 页10 年前
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-90.28%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
OMRON LIMIT SWITCH, SNAP ACTION N.O./N.C. SPDT ROLLER PLUNGER SCREW 15A 500VAC 250VDC
Snap Action Switch N.O./N.C. SPDT Cross Roller Plunger Screw 15A 500VAC Screw Mount
Snap-Action Switch 1-(1) SPDT 15A 250VAC Short Roller Lever, Screw Terminal M4 Z-15GW22-B
Honeywell11SM38
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Screw 5A 250VAC 30VDC 1.39N Screw Mount
PanasonicAZH1021
Switch Limit N.O./N.C. SPDT Top Roller Lever Screw 5A 250VAC 250VDC 2.45N Linear Screw Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 5A, 30VDC, 6mm, Screw Terminal, Short Roller Lever Actuator, Panel Mount
描述
On-Mom SPDT 0.7N 5.6mm 10000000Cycles 500000Cycles 15A(AC),6A(DC) SPDT , 81.6mm*47.4mm
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
General purpose basic switch, hinge lever (low OF), SPDT, 15A, drip proof, solder terminals with terminal cover