Omron Z-15GW2280-B
Limit Switch 15A 250VAC Contact SPDT 1NO 1NC Contacts Roller Lever Head Spring Return
数据表
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet28 页3 年前
Datasheet28 页10 年前
相关零件
Switch Snap Action SPDT Hinge Lever Screw 20A 480VAC 250VDC 0.025N Screw Mount
Snap Action Switch N.O./N.C. SPDT Cross Roller Plunger Screw 15A 500VAC Screw Mount
Snap-Action Switch 1-(1) SPDT 15A 250VAC Short Roller Lever, Screw Terminal M4 Z-15GW22-B
Honeywell11SM38
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Screw 5A 250VAC 30VDC 1.39N Screw Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 5A, 30VDC, 6mm, Screw Terminal, Short Roller Lever Actuator, Panel Mount
描述
General purpose basic switch, short hinge roller lever, SPDT, 15A, screw terminals