Omron Z-15GM2255-B
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 15A, 14VDC, 2mm, Screw Terminal, Short Hinge Roller Lever Actuator, Panel...
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet28 页10 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH SPDT MOMENTARY 15A 14VDC 2.4mm PANEL MOUNT
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 3.43N Panel Mount Screw
Snap Action Switch N.O./N.C. SPDT Short Hinge Roller Lever Screw 15A 500VAC Screw Mount
Honeywell11SM38
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Screw 5A 250VAC 30VDC 1.39N Screw Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 5A, 30VDC, 6mm, Screw Terminal, Short Roller Lever Actuator, Panel Mount
PanasonicAZH1021
Switch Limit N.O./N.C. SPDT Top Roller Lever Screw 5A 250VAC 250VDC 2.45N Linear Screw Mount
描述
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 15A, 14VDC, 2mm, Screw Terminal, Short Hinge Roller Lever Actuator, Panel Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Reverse Short Hinge Roller Lever 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 5.69N Screw Mount Screw
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V