Omron Z-10FW22Y55-B
Switch Snap Action N.O./N.C. DPDT Short Hinge Roller Lever 10A 250VAC 250VDC 93.21VA 2.45N Screw Mount Screw
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet28 页0 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Switch Snap Action N.O./N.C. DPDT Hinge Roller Lever 10A 250VAC 250VDC 93.21VA 1.27N Screw Mount Screw
Switch Snap Action N.O./N.C. DPDT Short Spring Plunger 10A 250VAC 250VDC 93.21VA 7.26N Screw Mount Screw
HoneywellV3L-111
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Roller Lever Screw 11A 277VAC 250VDC 248.57VA 1.11N Screw Mount
HoneywellV3-101
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.5A, 125VDC, 2.21mm, Screw Terminal, Plastic Plunger Actuator, Panel Mount
HoneywellV3-129
Switch Snap Action Pin Plunger Screw 11A 2.22N Screw Mount
描述
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V