Omron XW5T-P2.5-2.2-1
Conn Terminal Block Feed Through 2.5mm2 2: 2 Wiring 1-Tier Dark Gray DIN Rail Mount
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet24 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-73.27%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Conn Feed-Through Terminal Block F 4 POS Screw DIN Rail 24A
Terminal Block, 4 Pos, 1 Level, 24A/800V Rohs Compliant: Yes |Omron Industrial Automation XW5T-P2.5-2.2-1
MULTI CONDUCTOR FEED-THROUGH DIN RAIL TER. + 4 PUSH-IN PLUS CON. FOR MOUNTING ON TS 35, X-S...
DIN Rail Terminal Blocks TermBlk PushIn 2.5mm, 2:2 1tier
TERMBLK PUSHIN 2.5MM 2:2 1TIER ,XW5T-P2.5-2.2-1
XW5T-P2.5-2.2-1, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
TERM BLK PUSHIN 2.5MM 2:2 1TIER