Omron XW5G-P2.5-1.2-1
Conn Terminal Block Grounding 2.5mm2 1: 2 Wiring 1-Tier Dark Gray DIN Rail Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet24 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Conn Ground Terminal Block F 3 POS Screw DIN Rail
GROUND MULTI CONDUCTOR DIN RAIL TER. + 3 PUSH-IN PLUS CON.S FOR MOUNTING ON TS 35, X-SECTIO...
DIN Rail Terminal Blocks Grd TB PushIn 2.5mm 1:2 1tier
XW5G-P2.5-1.2-1, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
TERM BLK GND PUSH 2.5MM 1:1 2TIE