Omron XW5E-P1.5-2.2-1
Omron Industrial Automation XW5E-P1.5-2.2-1 End Cover, Din Rail Terminal Blocknew
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet12 页10 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
END PLATE FOR MULTI CONDUCTOR 4 CONNECTIONS TERMINAL BLOCKS 1 MM² PUSH-IN PLUS MODELS
Terminal Block Tools & Accessories TemBk EndCover 1.5mm , 2:2 1tier
End cover Dimensions L x W x H: 63.2 x 2.2 x 24.5 mm Temperature range: -40 ... 55 °C Colour: Dark Grey Series: XW5E