Omron XW4M-20D1-V1DS
Connector Shrouded Header 20 Position 3.5mm Solder Straight Through Hole
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
3 个月趋势:
+0.00%
描述
PCB PLUG, PUSH-IN, 3.5MM, SINGLE-ROW, 20 POSITION, STRAIGHT, TIN, XW4 SERIES
TERMINAL BLOCK CONNECTOR CONNECTORS
XW4M-20D1-V1DS, OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
PLUG,SINGLE-ROW,STRAIGHT,TIN REF
3.5MM PUSH-IN T/B 20WAY SNGL P
Terminal Block, Header, 20Pos, Th; Gender:Header; Pitch Spacing:3.5Mm; No. Of Positions:20Positions; Rated Current:8A; Rated Voltage:160V; Block Orientation:Through Hole Vertical; Product Range:Xw4M Series Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components XW4M-20D1-V1DS