Omron XW4M-13D1-V1DS
Connector Shrouded Header 13 Position 3.5mm Solder Straight Through Hole
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Omron XW4M-13D1-V1DS 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2022-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
PCB PLUG, PUSH-IN, 3.5MM, SINGLE-ROW, 13 POSITION, STRAIGHT, TIN, XW4 SERIES
TERMINAL BLOCK CONNECTOR CONNECTORS
XW4M-13D1-V1DS, OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
PLUG,SINGLE-ROW,STRAIGHT,TIN REF
3.5MM PUSH-IN T/B 13WAY SNGL P
Terminal Block, Header, 13Pos, Th; Gender:Header; Pitch Spacing:3.5Mm; No. Of Positions:13Positions; Rated Current:8A; Rated Voltage:160V; Block Orientation:Through Hole Vertical; Product Range:Xw4M Series Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components XW4M-13D1-V1DS