Omron XW4M-11D1-H1DS
Connector Shrouded Header 11 Position 3.5mm Solder Right Angle Through Hole
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2022-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
TERMINAL BLOCK CONNECTOR CONNECTORS
PCB PLUG, PUSH-IN, 3.5MM, SINGLE-ROW, 11 POSITION, R/A, TIN, XW4 SERIES
XW4M-11D1-H1DS, OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
3.5MM PUSH-IN T/B 11WAY SNGL P
Terminal Block, R/A Header, 11Pos, Th; Gender:Header; Pitch Spacing:3.5Mm; No. Of Positions:11Positions; Rated Current:8A; Rated Voltage:160V; Block Orientation:Through Hole Right Angle; Product Range:Xw4M Series Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components XW4M-11D1-H1DS