Omron XW4M-10D1-V1DS
Barrier Strip Terminal Block, 8A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页5 年前
3 个月趋势:
-0.46%
Introduction Date2021-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Connector Shrouded Header 10 Position 3.5mm Solder Straight Through Hole
PCB PLUG, PUSH-IN, 3.5MM, SINGLE-ROW, 10 POSITION, STRAIGHT, TIN, XW4 SERIES
TERMINAL BLOCK CONNECTOR CONNECTORS
Conn Wire to Board HDR 10 POS 3.5mm Solder ST Thru-Hole
PLUG,SINGLE-ROW,STRAIGHT,TIN REF
3.5MM PUSH-IN T/B 10WAY SNGL P
Terminal Block, Header, 10Pos, Th; Gender:Header; Pitch Spacing:3.5Mm; No. Of Positions:10Positions; Rated Current:8A; Rated Voltage:160V; Block Orientation:Through Hole Vertical; Product Range:Xw4M Series Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components XW4M-10D1-V1DS