Omron XW4L-12A1-V1
Barrier Strip Terminal Block, 6A, 0.5mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
数据表和文档
相关零件
TE Connectivity1776226-1
Strip Terminal Block, 3A, 0.24mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Phoenix Contact1778641
Terminal Block, Header, 2.5 mm, 4 Ways, 6 A, 160 V, Through Hole Right Angle
Phoenix Contact1771033
PCB terminal, 3 pole, pitch 2.5 mm, AWG 26-20, 6 A, spring-clamp connection, black, 1771033
PCB Terminal Block Push-in SMD P2,5mm 0,5mm2 6A 2P Black PTSM-0,5/2-2,5-H-SMD-R24
描述
Fixed Terminal Blocks PCB Terminal Block Dir Board Mnt, Vert
PCB Terminal Blocks: Push-in SMT Terminals with 2.54mm Pitch, 12 Contacts, RoHS
Omron SCT
Pcb Terminal Block |Omron Electronic Components XW4L12A1V1
Conn Terminal Block F 12 POS 2.54mm Solder ST SMD 6A Reel