Omron X-10GQ21-B
Limit Switch 10A 125VDC Contact SPDT 1NO 1NC Contacts Roller Plunger Head Spring Return
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页21 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-03-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Short Hinge Roller Lever Screw 10A 250VDC 2.16N Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever Screw 10A 250VDC 1.08N Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Screw 10A 250VDC 5N Panel Mount
HoneywellV3L-111
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Roller Lever Screw 11A 277VAC 250VDC 248.57VA 1.11N Screw Mount
HoneywellV3-101
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.5A, 125VDC, 2.21mm, Screw Terminal, Plastic Plunger Actuator, Panel Mount
Snap-Action Switches SPDT 10A QC TERM
描述
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Cross Roller Plunger Screw 10A 250VDC 5N Panel Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 10A, 125VDC, 4.5mm, Screw Terminal, Crossroller Plunger Actuator, Panel Mount
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 30V
On-Mom SPDT 5.1N 3.6mm 1000000Cycles 100000Cycles 10A(DC) SPDT , 49.2mm*17.45mm