Omron SS-10GL2T
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Roller Lever 10.1A 250VAC 0.49N Screw Mount Quick Connect
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet8 页21 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet9 页15 年前
Datasheet16 页21 年前
Datasheet7 页27 年前
IHS
Master Electronics
Electro Sonic
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.25%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
OmronSSG-5T
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger 5A 250VAC 250VDC 1.5N Screw Mount Quick Connect
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever Quick Connect 5A 125VAC 14VDC 0.6N Screw Mount
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH SPDT MOMENTARY 5A 14VDC 1.8mm PANEL MOUNT
HoneywellV7-1A17D8
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger 5A 277VAC 74.57VA 1.47N Screw Mount Quick Connect
HoneywellV7-2A17D8-207
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 4.44mm, Quick Connect Terminal, Steel Roller Actuator, Panel Mount
HoneywellV7-1A17D8-048
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Lever 5A 277VAC 74.57VA 0.45N Screw Mount Quick Connect
描述
Basic / Snap Action Switches Hinge Roller Lever 10.1A SPDT #110 50g
Switch, Subminiature, Snap Action, Hinge Roller Lever, Tab Terminal, 10 A
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 10.1A, 14VDC, 2mm, Quick Connect Terminal, Hinge Roller Lever Actuator, Panel Mount
On-Mom SPDT 0.5N 1mm 10000000Cycles 50000Cycles 10.1A 4.8¡ã SPDT 19.8mm*6.4mm*10.2mm
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
MICROSWITCH, SPDT, ROLLER, 250V, 10.1A; Microswitch Type:Subminiature; Microswitch Actuator:Hinge Roller Lever; Contact Configuration:SPDT; Switch Terminals:Quick Connect; Contact Current Max:10.1A; Contact Voltage DC No