Omron MJN3C-I-DC24
Power Relay 24VDC 470Ohm 10A 3PDT(38.73x35.56x55.49)mm Socket
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2000-12-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Electromechanical Relay 24VDC 470Ohm 10A 3PDT (38.73x35.56x55.49)mm Socket General Purpose Relay