Omron LY4N-AC240
Relay; E-mech; Gen Purp; 3PDT; Cur-rtg 10A; Ctrl-v 240AC; Vol-rtg 120/240 AC; 28 DC
Production
数据表和文档
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
-67.36%
相关零件
Relay; E-Mech; 4PDT; Ctrl-V 110/120VAC; 5A; 250VAC; Socket Mount; Blade Term; MY Series
POWER/SIGNAL RELAY 4PDT MOMENTARY 2500mW (COIL) 10A (CONTACT) 24VDC (CONTACT) PANEL MOUNT
Electromechanical Relay 4PDT 10A 240VAC 9KOhm Through Hole
Power Relay 240VAC 10A 4PDT(27.5x41x42)mm Socket
Weidmuller7760056086
Active RoHS Compliant 4PDT (4Form C) General Purpose Power Relay 20ms -40C~55C 1.2W 16kOhm
Weidmuller7760056104
DRM570730LT, D SERIES RELAY, 4 CO CONTACTS WITH TEST BUTTON, 230VAC, 5A
描述
Power Relay 240VAC 10A 4PDT(28x41.5x42.4)mm Socket
Electromechanical Relay 4PDT 10A 240VAC 9KOhm Socket
Plug-In, General Purpose Relay, Square, 10 A, 14 Pins, Quick Connect
4PDT Plug In Non-Latching Relay Solder 10 A 240V ac, LY Series
Power/Signal Relay, 4PDT, Momentary, 2500mW (Coil), 10A (Contact), 24VDC (Contact), AC Input, AC/DC Output, Socket Mount
Gp Relay |Omron Industrial Automation LY4NAC240
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 240V