Omron G7J2A2BTW1AC100120
Power/signal Relay 4PST Momentary 2600MW (coil) 25A (contact) 125VDC (contact) Panel Mount
Production
数据表和文档
Omron
Datasheet10 页23 年前
IHS
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.17%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.75
Introduction Date2007-01-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Power Relay, DPST-NO/DPST-NC, screw terminal, 100/120 VAC
Power/Signal Relay, DPST, Momentary, 2500mW (Coil), AC Input, AC Output, Panel Mount
Schneider Electric725BXXSC3ML-120A
Power Relay Electromechanical 120VAC 25A DPST-NO DIN Rail/Panel Mount 725 Series
TE Connectivity1393130-7
Power Relay 120VAC 25A DPST-NO( (63.3mm 63.75mm 63.5mm))
TE ConnectivityPRD-7AG0-120
Electromechanical Relay 120VAC 290Ohm 30A DPST-NO (63.3x63.75x63.5)mm Power Relay
描述
W-Bracket, Enclosed Power Relay, Square, 25 A, 10 Pins, Quick Connect
Dpst-No/Dpst-Nc Qc Brkt120Vac |Omron Industrial Automation G7J-2A2B-T-W1 AC100/120
RELAY GEN PURPOSE 4PST 25A 120V