Omron G6L-1F-TR-DC4.5
Electromechanical Relay SPST-NO 1A 4.5VDC 112.5Ohm Surface Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Omron
Datasheet10 页23 年前
Upverter
Master Electronics
Sager Electronics
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Power/Signal Relay, 1 Form A, Spst, Momentary, 0.04A (Coil), 4.5Vdc (Coil), 180Mw (Coil), 1A
RELAY, 1 A, ULTRA-THIN LOW SIGNAL, SURFACE MOUNT, SPST-NO, 180 MW, AG (AU-CLAD)
描述
Signal Relay 4.5VDC 1A SPST-NO(10.6x8.4x4.5)mm SMD
Power/Signal Relay, 1 Form A, SPST, Momentary, 0.04A (Coil), 4.5VDC (Coil), 180mW (Coil), 1A (Contact), 24VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Surface Mount-Straight, ROHS COMPLIANT