Omron G5RL-1-E-HR-DC48
Power Relay SPDT 48VDC PC Pin Through Hole Tray
Production
价格与库存
数据表和文档
Omron
Datasheet10 页25 年前
Farnell
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Electromechanical Relay SPDT 16A 48VDC 5.358KOhm Through Hole
Pcb Power Relay/Omron Electronic Components |Omron Electronic Components G2RL-14-E-DC48
Power Relay 48VDC 16A SPDT(29x12.7x15.7)mm THT
TE Connectivity / P&BRP710048
Power/Signal Relay, Spdt, Momentary, 0.011A (Coil), 48Vdc (Coil), 500Mw (Coil), Dc Input, Ac
TE Connectivity / P&BRP710048
TE Connectivity3-1393230-3
Electromechanical Relay 48VDC 4.4KOhm 25A SPDT (29x12.6x25.5)mm THT Power Relay
描述
POWER RELAY, SPDT, 48VDC, 16A, TH;
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V