Omron G4A1AEDC24BYOMZ
Relay; E-Mech; Power; SPST-NO; Cur-Rtg 20A; Ctrl-V 24DC; Vol-Rtg 250AC; PCB Mnt; 4 Pin
数据表
数据表和文档
Omron
Datasheet6 页26 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+10.33%
相关零件
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, 0.038A (Coil), 24VDC (Coil), 900mW (Coil), DC Input, AC Output
Power Relay 24VDC 20A SPST-NO(47.5x28.5x19.1)mm Top Mount / RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
PanasonicJC1AF-S-DC24V
Compact Power Relay, 1 Form A, 15A 250VAC 15A 30VDC, Plug in
TE Connectivity5-1440002-8
Power Relay SPST-NO 277VAC 24VDC Through Hole Box/Tube
Electromechanical Relay SPST-NO 15A 24VDC 720Ohm Through Hole
描述
Electromechanical Relay SPST-NO 20A 24VDC 640Ohm Through Hole
Power Relay 24VDC 20A SPST-NO(30.5mm 16mm 33.5mm) THT