Omron G3VM-101PR(TR05)
Relay Ssr 20MA 1.3V Dc-in 0.1A 80V Ac/dc-out 4-PIN Usop T/r
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页10 年前
TME
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.06%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
MOSFET Relay, SPST-NO (1 Form A), AC / DC, 100 V, 100 mA, VSON-4, Surface Mount
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.12A 80V AC/DC-OUT 4-Pin SSOP T/R