Omron G2R-24-T130-DC24
Power Pcb Relay Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components G2R-24-T130 DC24
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页23 年前
Omron
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Electro Sonic
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
Introduction Date2012-07-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-03-31
相关零件
Power PCB Relay ,G2R-2 DC24 BY OMI | Omron Automation G2R-2 DC24 BY OMI
Power Relay 24VDC 5A DPST-NO(29mm 13mm 25.5mm) THT
Custom Relay | Omron Electronic Components G2R-2-AUL DC24
PanasonicAHN22224N
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Latched, 40.8VDC (Coil), 5A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output
描述
Electromechanical Relay DPDT 5A 24VDC 1.1KOhm Through Hole
Power Relay 24VDC 5A DPDT(29x13x25.5)mm THT
Power/Signal Relay DPDT Momentary
POWER RELAY, DPDT, 24VDC, 4A, TH;
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.022A (Coil), 24VDC (Coil), 530mW (Coil), 4A (Contact), 125VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Panel Mount