Omron G2R-1A4-T130-DC12
Power Relay 12VDC 10A SPST-NO(29mm 13.5mm 25.5mm) THT
数据表
价格与库存
数据表和文档
Omron
Datasheet12 页23 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Electromechanical Relay SPST-NO 10A 12VDC 275Ohm Through Hole
RELAY POWER PCB 12VDC SPST-NO SEALED | Omron Electronic Components G2R-1A4 DC12
Electromechanical Relay SPST-NO 10A 12VDC 275Ohm Bracket Mount
Compact Power Relay, 1 Form A, 10A 250VAC 10A 30VDC
Compact Power Relay, 1 Form A, 10A 250VAC 10A 30VDC, Class B Coil
PanasonicJW1AFSN-DC12V
Electromechanical Relay SPST-NO 10A 12VDC 270Ohm Through Hole
描述
Relay/Omron Electronic Components |Omron Electronic Components G2R-1A4-T130-DC12
POWER RELAY, SPST-NO, 12VDC, 8A, TH;