Omron G2R-1A-E-ASI-DC24
Electromechanical Relay SPST-NO 16A 24VDC 1.1KOhm Through Hole
数据表
数据表和文档
Omron
Datasheet12 页23 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
X-ON
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.19%
相关零件
TE Connectivity1-1393230-1
TE Connectivity / P&BRP730024
Electromechanical Relay 24VDC 1.1KOhm 25A SPST-NO (( 29mm 12.6mm 25.5mm)) THT Power Relay
TE Connectivity2-1440002-9
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V / Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29.2x12.8x20.6)mm THT
Silver Alloy() 24V 16A Normal Open:1A(SPST-Normal Open) DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS
Power Relay, Spst-No, 24Vdc, 12A, Tht Rohs Compliant: Yes |Omron G2RL-1A-E-CF DC24
Power Relay SPST-NO 440VAC 24VDC PC Pin Through Hole Tube
描述
Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29x13x25.5)mm THT
PCB POWER RELAY, G2R SERIES, SPST-NO, 16A, 24VDC, PCB