Omron E5CS-RKJU-W AC100-240
Temperature Process Controller, Thermocouple Input, Relay Output, LCD Display, Plug In
数据表
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet10 页24 年前
Farnell
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
描述
Temperature Controller, TC, Relay out, 1/16 din
Temperature controller, 1/16DIN (48 x 48 mm), relay output, K-J input, Plug-in,Light-Gray color, 100 to 240 VAC
TEMPERATURE CONTROLLER E5CSRKJUWAC100240
TEMPERATURE CONTROLLER AC100-240
Omron PID, E5CS, 100 ¡ú 240 V ac, , 48 x 48mm
E5CSRKJUWAC100240, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
CONTROL TEMP RELAY OUT 100-240V
Temperature Controller, 55¼C; Thermocouple Type:J, K, L; Operating Temperature Max:55°C; Operating Temperature Min:-10°C; Temperature Accuracy ±:1%; Output Voltage Max:250V; Output Voltage Min:-; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Omron Industrial Automation E5CSRKJUWAC100240