Omron E2EQX15X1M1J
Omron E2EQ Series, Spatter-resistant Fluroresincoated Proximity Sensor
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet12 页0 年前
Datasheet18 页8 年前
Sager Electronics
相关零件
Omron Automation E2A-M30KS15-WP-B1 2M Proximity Sensor, M30 SHLD,NPB,15MM,PNP,NO,2M CAB
Through Beam Photoelectric Sensor, 15mm Max, 200mA, Cylindrical
Omron Automation E2A-M30LS15-WP-B1 2M Proximity Sensor, M30LNG,SHLD,NPB,15MM,PNP,NO,2M
描述
E2Eq-X15X1 W/ M12 Pigtail 3&4 |Omron Industrial Automation E2EQX15X1M1J
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL