Omron E2E-X20MD1-M1G
Proximity Sensor, Inductive, M30, Non-shielded, 20MM, DC, 2-WIRE, No, Connector M12
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet96 页3 年前
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PNP-NO Barrelinductive Proximity Sensor; M12; 2mm Detection Range; 12 to 24Vdc; IP68
Omron Automation E2A-M30KN20-M1-B1 Proximity Sensor, M30 UNSH,NPB,20MM,PNP,NO,M12
Proximity Sensor Inductive NO NPN 1mm 10V to 30VDC 4-Pin
描述
Metal Conn,2 Wire, M30, Unshld |Omron Industrial Automation E2EX20MD1M1G
Inductive Sensor, 18mm Min, 22mm Max, Cylindrical
SENSOR PROX INDUCTIVE 20MM CYL