Omron E2E-X20MD1-M1
PROXIMITY SENSOR E2EX20MD1M1 | Omron Automation E2E-X20MD1-M1
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet35 页7 年前
Datasheet35 页6 年前
Datasheet34 页13 年前
Master Electronics
Arrow Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Omron Automation E2A-M30KN20-M1-B1 Proximity Sensor, M30 UNSH,NPB,20MM,PNP,NO,M12
Proximity Sensor Inductive NO 2cm 10V to 30VDC 4-Pin
PNP-NO Barrelinductive Proximity Sensor; M12; 2mm Detection Range; 12 to 24Vdc; IP68
描述
Proximity Sensor Inductive NO 2cm 12V to 24VDC 4-Pin
Proximity Sensors Proximity Sensor
SENSOR PROX INDUCTIVE 20MM CYL