Omron E2E-X14MD1 2M
Inductive Sensor, 12.6mm Min, 15.4mm Max, Cylindrical
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet96 页3 年前
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Photoelectric Sensor Diffuse-Reflective Light ON/Dark ON NPN 0.1m 4-Pin
Photoelectric Sensor Diffuse-Reflective Light ON/Dark ON PNP Open Collector 0.1m 4-Pin
Photoelectric Sensor Reflective Light ON/Dark ON PNP 0.1m 4-Pin
PHOTOELECTRIC SENSOR, M18 AXIAL BODY, TRANSPARENT OBJECT DETECTION, 100-500MM, PNP, 2M CABLE
PHOTOELECTRIC SENSOR, M18 AXIAL BODY, TRANSPARENT OBJECT DETECTION, 100-500MM, NPN, 2M CABLE
Photoelectric Sensor Diffuse-Reflective Light ON/Dark ON PNP 0.1m 4-Pin
描述
Proximity Sensor NO 1.4cm 10V to 30VDC
PROXIMITY SENSOR, INDUCTIVE, M18, UNSHIELDED
PROXIMITY SENSOR, 14MM, SPST-NO, M18;
14mm With PolarityDCWire 12V 100mA 24V 55mm