Omron DZ-10GW-1A
Snap Action Switch, Hinge, Lever Actuator, DPDT, 10 A at 240 V AC Contact Rating
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
Omron
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-03-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH DPDT MOMENTARY 10A 30VDC 1.83mm PANEL MOUNT
Snap Action Switch, Hinge Roller, Lever Actuator, DPDT, 10 A at 240 V AC Contact Rating
Snap Acting/Limit Switch, DPDT, Momentary, 10A, 30VDC, 4.26mm, Solder Terminal, Hinge Roller Lever Actuator, Panel Mount
描述
Snap Acting/Limit Switch, DPDT, Momentary, 10A, 30VDC, 1.6mm, Solder Terminal, Hinge Lever Actuator, Panel Mount
SWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 125V
Basic switch, hinge lever, 10 A, DPDT, solder terminals