Omron D3V-21G2M-1C4A
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever Quick Connect 21A 250VAC 250VDC 0.78N Screw Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页23 年前
Omron
Master Electronics
Electro Sonic
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+250%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH SPDT MOMENTARY 16A 8VDC 5.6mm PANEL MOUNT
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH SPDT MOMENTARY 16A 8VDC 2.2mm PANEL MOUNT
Snap Acting/Limit Switch SPDT Momentary 16A
HoneywellV7-1C17D8-201
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Roller Lever Quick Connect 15A 277VAC 1.72N Screw Mount
HoneywellV7-1C17D8
Switch, Miniature, Basic, SPDT, PIN PLUNGER Actuator, QUICK CONNECT TERMINATION
HoneywellV7-1C17E9
Switch Snap Action SPDT Pin Plunger Quick Connect 15A 277VAC 1.47N Screw Mount
描述
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 21A, 8VDC, 5.6mm, Quick Connect Terminal, Hinge Lever Actuator, Panel Mount
SWITCH SNAP ACTION SPDT 21A 250V
On-Mom SPDT 0.8N 1.6mm 10000000Cycles 50000Cycles 20A 4¡ã 50.4mm*25.2mm