Omron A22S3A11
Rotary Switch, 1 Positions, DPST, Latched, Screw Terminal, Knob Type Actuator, Panel Mount-threaded
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页11 年前
Master Electronics
Arrow Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Switch Selector N.O. DPST 45° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Selector Switch, 3-Pos Maint, 2NO, Non-Ill, 30mm Mounting, Knob Oper, 2NO Contact Blocks, Cam 1
NKK SwitchesTS3N
Rotary Switch, 10 Positions, Circular, Screw Terminal, Rotary Shaft Actuator, Panel Mount
描述
Switch,Selector,NON-Illuminated,1NO-1NCLEVER,3 POS. SPRING RETURN FROM BOTH
Switch Selector N.O./N.C. DPST 45° Knob Screw Panel Mount
Switches - 22mm Selector SPST-NO+NC 3POS RTN Knob type
Omron SS 3POS SPR.RET.SPST-NO+NC
SWTCH KNB 3POS MOM SPSTNO/NC BLK