Omron A22RLTG24A02M
Switch Push Dpst-nc 10A 120V
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Sager ElectronicsA22RLTG24A02M01
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet16 页16 年前
相关零件
Pushbutton Switches Non-lighted PB Red,2 NO
SWITCH PUSHBUTTON DPST 10A 120V
Switch Actuators Non-lighted PB White,1NO/1NC
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Metal Round Red 1NO-1NC Contact Screw Terminal
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 240VAC 24VDC Screw Panel Mount
Off-Mom DPST-NO -22.30(Dia) 5000000Cycles 24V 110V 10A(AC),8A(DC)
描述
SWITCH PUSH DPST-NC 10A 120V