Omron A22LHW24A11M
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页10 年前
Master Electronics
Mouser
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2001-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. DPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
描述
Switches - 22mm Pushbutton SPST-NO+NC RN 24V WH IP65 LED full-guard
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Il Pb Rndwht24V Spst-No+Nc Mom |Omron Industrial Automation A22LHW24A11M