Omron A16L-TWM-24D-1
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT MOM RND 24V WHT IP40 Lamp Illum
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
X-ON
Datasheet29 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
SWITCH, PUSHBUTTON, ILLUMINATED, SQUARE, 24VDC LED, SPDT, WHITE
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT MOM RND 12V WHT IP65 Incd Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT MOM SQ 5V WHT IP40 LED Illuminated
E-SwitchD16EET11CWHT
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-ON, 125V AC/24V DC, SOLDER, D16 SERIES
描述
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
On-Mom SPDT -16.00(Dia) 2000000Cycles 30V 125V 100000Cycles 5A(AC) SPDT