Omron A16L-TWA-5D-1
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT RND 5V WHT IP40 Lamp Illum
Obsolete
制造商页面
价格与库存
供应链
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
LTB Date2023-12-31
LTD Date2024-06-30
相关零件
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT RECT 5V WHT IP65 Incd Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT SQ 5V WHT IP65 Incd Lamp Illum
NKK SwitchesUB16KKW016B
Pushbutton Switch, SPDT, On-on, Latched, 5A, 30VDC, 5 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB26KKW016B
SWITCH, P/B, DPDT, ON-ON, SQUARE, SNAP-IN, SB WHITE LED, NO CAP,5A,125VAC, SOLDER
Pushbutton Switch (Detachable) (Lighted/Non-Lighted) (Cylindrical 16-dia.)
E-SwitchD16EET11CWHT
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-ON, 125V AC/24V DC, SOLDER, D16 SERIES
描述
On-On SPDT -16.00(Dia) 200000Cycles 30V 125V 100000Cycles 5A(AC) SPDT , 18mm*38mm
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
PUSHBUTTON, ILLUMINATED, A16 SERIES, IP40 RNDWHTALT 5VDC SPDT
Il Pb Ip40 Rndwhtalt 5Vdc Spdt |Omron Industrial Automation A16LTWA5D1