Omron A165LTWM12D2
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM RND 12V WHT IP65 LED Illum
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet28 页11 年前
DigiKey
供应链
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Switch, Pushbutton,DPDT, (On) Off,5A 125VAC,24V LED,Rectangular guard,White
Switch; Pushbutton; Illuminated; LED; 24V; Round Extended; White; Momentary
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V WHT IP40 Lamp Illum
描述
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Round Button 5A 250VAC 30VDC Momentary Contact Panel Mount Solder
PUSHBUTTON, ILLUMINATED, A16 SERIES, RND WHT 12VDC LED DPDT
Il Pb Rnd Wht 12Vdc Led Dpdt |Omron Industrial Automation A165LTWM12D2