Omron A165L-AYM-24D-2
Switch, Pushbutton, DPDT, (On) Off, 5A 125VAC, 24V LED, Square guard, Yellow
Production
价格与库存
数据表和文档
X-ON
Datasheet29 页8 年前
Arrow Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Switch, Pushbutton, Illuminated, LED, 24V, Rectangular Guard, Yellow, Momentary
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V YEL IP40 Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM REC 12V YEL IP40 LED Illuminated
Pushbutton Switch, DPDT, Latched, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
描述
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V YEL IP65 LED Illum
On-Mom DPDT -16.00(Dia) 2000000Cycles 30V 125V 100000Cycles 5A(AC) , 18mm*37.8mm
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V