Omron A-20GV22-B7-K
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 20A 480VAC 250VDC 0.06N Screw Mount
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet6 页10 年前
Datasheet8 页21 年前
Datasheet1 页21 年前
Sager Electronics
Arrow.cn
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.25%
相关零件
Switch Snap Action SPDT Hinge Lever Screw 20A 480VAC 250VDC 0.025N Screw Mount
Switch Snap Action SPDT Pin Plunger Screw 20A 480VAC 250VDC 0.23N Screw Mount
Snap Action Switch, Hinge, Lever, Short Actuator, SPDT, 20 A at 480 V AC Contact Rating
HoneywellUM50E70C01
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Flat Lever Quick Connect 5A 250VAC 30VDC 0.54N Screw Mount
PanasonicAZH1021
Switch Limit N.O./N.C. SPDT Top Roller Lever Screw 5A 250VAC 250VDC 2.45N Linear Screw Mount
HoneywellUM50E10E01
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 3.6mm, Solder Terminal, Flat Lever Actuator, Through Hole-straight
描述
Snap Action Switch, Hinge Roller, Lever, Short Actuator, SPDT, 20 A at 480 V AC Contact Rating
IP00 Snap Action Limit Switch Roller Lever NC/NO 500V, A Series