OmniOn Power ESTW010A0A41Z
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 50W, Hybrid
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页9 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-49.82%
描述
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 36-75V 5Vout 10A TH auto restart neg lgc
1 5V 75V 36V 57.9mm*22.8mm*7.6mm
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 2:1, 50 W, 1 Output, Adj, Fixed, 5 V, 10 A, Regulated, Eighth Brick, DOSA