Okaya LE225-MX-C3.5
Film Capacitor, Polypropylene, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Component Distributors Inc.LE225-MX-C3.501Bulk
1d
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
Component Distributors Inc.
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
2.2 F 310VAC 3.5mm leads, -55 to +110 C lead-free metalized polypropylene film capacitor