Okaya LE105-MX-C3.5
Film Capacitor, Polypropylene, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Component Distributors Inc.LE105-MX-C3.501Bulk
1d
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
Component Distributors Inc.
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
1 F 310VAC, Class X2 Series, -55 to +110 C lead-free metalized polypropylene film capacitor