Ohmite WFH160A6K0JE
Res Wirewound 6K Ohm 5% 160W ±50ppm/C Aluminum Housed Faston Flange Mount
Production
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet2 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述