Ohmite WFH160A5K0JE
Fixed Resistor, Wire Wound, 160W, 5000ohm, 5% +/-Tol
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页14 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
AL HOUSED 160W 5000 OHMS 5%