Ohmite TWW10J470E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 750V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Farnell
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Ohmite TWW10J470E 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2007-04-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
OhmiteTWM3J470E
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 470ohm, 250V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTWM5J470E
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP7WS470RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW7J470E
TUW FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 470Ohm 7W
TE Connectivity / AMP1623785-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623795-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Radial FIXED RESISTOR TWW 0.492Lx0.354W 12.50mmx9.00mm 10W 470Ohm ±350ppm/C
Res Wirewound 470 Ohm 5% 10W ±350ppm/°C Ceramic RDL
RESISTOR WIREWOUND, 470OHM, 10W, 5%
RES, 470R, WIREWOUND, RADIAL LEADED;
10W CERAMIC RADIAL WWND 5% | Ohmite TWW10J470E
470¦¸ ¡À5% 10W ¡À350ppm/¡æ 12.5mm*9mm*51mm
Wirewound Resistor, 470 Ohm, 10W, 5%; Rango De Producto:Serie Tww; Resistencia:470Ohm; Potencia Nominal:10W; Tolerancia De Resistencia:± 5%; Tensión Nominal:750V; Tipo De Resistencia:Radial Leaded; Tipo De Elemento Resistivo:Cerámica |Ohmite TWW10J470E