Ohmite TCH35P1K50JE
TCH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 1.5kOhm 35W
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页5 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Sager Electronics
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.95%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Ohmite TCH35P1K50JE 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginAustria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2007-04-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1.5K Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 1500ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 1500ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Thick Film 1.5K Ohm 5% 50W ±150ppm/C Molded TO-220 RDL Tube
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1500ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 1.5kOhm 0.6W
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 1500ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Thick Film 1.5K Ohm 5% 35W ±50ppm/°C Molded TO-220 RDL
Res, 1K5, 35W, To-220, Thick Film; Resistance:1.5Kohm; Product Range:Tch Series; Power Rating:35W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:- Rohs Compliant: Yes |Ohmite TCH35P1K50JE