Ohmite TBH25P330RJE
Res Thick Film 330 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Ohmite TBH25P330RJE 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2005-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
TE Connectivity1-1623809-5
Fixed Resistor, Thin Film, 20W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TCH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 330Ohm 35W
300 Ohms 5% 25W Power Chip Resistor Through Hole
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 3W, 300ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
TO-220-2 FIXED RESISTOR TBH 0.402Lx0.187W 10.20mmx4.75mm 25W 330Ohm ±50ppm/C
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
25W HEATSINK RESISTOR 5% TO220 | Ohmite TBH25P330RJE
TO-220 Power Resistors 25watts 330OHMS 5%
Thick Film Resistors - Through Hole 25watt 330ohm 5%
RES, 330R, 5%, 25W, THICK FILM, TO-220;