Ohmite TBH25P22R0JE
Res Thick Film 22 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
数据表和文档
Datasheet2 页9 年前
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.16%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2005-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
TE ConnectivityMPR20C22RJ
Res Thin Film 22 Ohm 5% 20W ±50ppm/°C Molded TO-220 RDL Thru-Hole Bag
Res Thick Film 24 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 20W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Wirewound 22 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
TE ConnectivityFCB422RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 22ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
TO-220-2 FIXED RESISTOR TBH 0.402Lx0.187W 10.20mmx4.75mm 25W 22Ohm ±50ppm/C
RESISTOR, THICK FILM, RES 22 OHMS, PWR-RTG 25 W, TOL 5%,RADIAL, TO-220,HEAT SINK
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Thick Film Resistor, 22 Ohm, 25W, 5%; Resistance:22Ohm; Product Range:Tbh Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:- Rohs Compliant: Yes |Ohmite TBH25P22R0JE