Ohmite TAH20P1K00JE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 1000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet2 页12 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Electro Sonic
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Ohmite TAH20P1K00JE 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1K Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 1000ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 1000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FTE52-1K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 1000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE151K0J
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 1000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityER741K0JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1000ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Thick Film 1K Ohm 5% 20W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Tube
20W HEATSINK RESISTOR 5% TO220 | Ohmite TAH20P1K00JE
Thick Film Res.-Through Hole 20watt 1K 5% High